Uygulamalar

Meme Estetikleri

Meme EstetikleriMeme Cerrahisi son yıllarda daha doğal ve öngörülebilir sonuçları, iyileşmenin çok hızlı ve kısa zamanda olmasını sağlayacak şekilde gelişmiştir.

Burun Estetiği

Burun EstetiğiYüz ile uyumlu, nefes alan burun amaçlanır. Gelişen teknik ve görüntüleme sistemleri ile hastanın istekleri bir sanatla birleştirilir.

Yüz Estetikleri

Yüz EstetikleriYüz estetik cerrahisinde yıllar içindeki hasarın onarımı veya yüzde mevcut olan uyum bozukluklarının tedavisi amaçlanır.

Operasyonsuz Yüz Gençleştirme

Operasyonsuz Yüz GençleştirmeYüz gençleştirme için size sunduğumuz pek çok uygulama var. Bunlardan en iyi sonuçları alabilmek için ayrıntılı değerlendirme gerekir.

Vücut Şekillendirme

Vücut ŞekillendirmeDaha genç, zinde bir görünüm için karın, bel, kol ve bacakların düzeltilmesi veya şekil verilmesi için yapılır.

Diğer Estetik Uygulamalar

Plastik ve Rekonstrüksiyon OperasyonlarSeçiminiz

Bu web sitesi size bir başlangıç noktası olmak için planlanmıştır. Operasyonlar ve uygulamalar için Sık Sorulan Sorular (SSS) da cevapları bulabilirsiniz. Gene de sormak istedikleriniz için özel görüşmek ve randevu almak için iletişim formunu kullanarak veya bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Sayfa Başı
Bilgi almak istediğiniz konularda formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz...
Ad Soyad
Telefon
E-Mail
Resimdeki Yazı
 
Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin
Videolar
Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
Bize Ulaşın
Yasal Uyarı: Bu site herhangi bir ticari kaygı taşımadan, Estetik plastik cerrahi ile ilgilenen kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçi ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur. Yasa gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası resimleri yayınlanmamaktadır. Bu sitede anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, hiçbir reklam unsuru barındırmamakta, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı sonuç almak için mutlaka uzmanımıza başvurunuz.
Web Tasarımı ve Google Seo